Info

Druhy poštovného

30. srpna 2009 v 22:15
Někteří z vás vůbec neví,jakými způsoby se dají výrobky nebo peníze odeslat.Proto jsem udělala níže uvedený přehled...

Obyčejně - Peníze dáte do obálky.Nejlépe je nějak zabalte a přelepte izolepou,aby nešlo vidět,že jsou tam peníze a pošlete je na mou adresu.A já,jak mi penízky příjdou,hned vám pošlu balíček se zbožím.Bohužel obálka není pojištěna proti ztrátě.*vhodné když si objednáváte jeden nebo dva výrobky

Doporučeně - Dáte peníze do obálky a pošlete je doporučeně~pojistíte je proti ztrátě.A já vám obratem na 100% taky balíček se zbožím pošlu doporučeně.

Přes účet- Já Vám pošlu na mail číslo účtu a vy mi poté zašlete na můj účet peníze za to,co jste si objednali.Hned jak se dozvím,že jste mi poslali peníze,odesílám výrobky.Jednoduchý,dobrý způsob a rychlý ;)PŘEHLED V TABULCE


Druh poštovnéhoCena poštovného

obyčejněcca 15Kč

doporučeněcca 30Kč

přes účetcca 10Kč

INFO

29. srpna 2009 v 14:02
O materiálu

Všechny výrobky, co zde najdete jsou z FIMA - hmoty, která se peče v troubě. Po upečení jsou výrobky tvrdé a lehké.Fimo nezpůsobuje žádné alergie! Komponenty neboli afroháčky,řetízky aj. jsou postříbřené,takže se nemusíte obávat alergické reakce.

Fimo hmotu objednávám z internetu.Je to levnější než kdybych ji kupovala například v papírnictví.Řetízky a různé komponenty taky obědnávám přes net.Přijde mi to praktičtější a taky levnější.Fimo hmota stojí okolo 50-60 Kč a komponenty taky nejsou nejlevnější,proto berte na vědomí ceny výrobků (do cen započítávám práci,spotřebu fimo hmoty a čas)...VŠE JE VYRÁBĚNO RUČNĚ !

 
 

Reklama